Servis a opravy


Služba " Výměna dveří"


Poskytujeme službu výměny vchodových dveří do bytu, kde vám přivezeme certifikované protipožární dveře českého výrobce Solodoor nebo Interlignum  v mnoha barevných variantách a vyměníme vám je za vaše staré.

Samozřejmostí je že staré dveře odvezeme a ekologicky zlikvidujeme. 
Součástí služby "výměna dveří" je ,že vám namontujeme vaše kování a další komponenty na nové dveře, případně doporučíme, dodáme a namontujeme nové komponenty.

Nabízíme bezpečnostní kování českých producentů Rostex, CzK Cobra, české vložky TOKOZ ve 3 případně 4 bezpečnostní třídě a mnoho dalšího.

Jednoduše napište nebo zavolejte, naší technici vás navštíví a na místě se domluvíme.


Objednejte si službu
"Výměna dveří"Opravy cylindrických vložek


Pokud vás "zlobí" cylindrická vložka dveří (seká se, nejde s ní otočit atd.) stačí zavolat, a naší technici dorazí k vašim dveřím a vložku vymění případně (v případě zájmu) na dílně opraví, vše po dohodě na místě.

Servis cylindrických vložek provádíme od těchto výrobců - FAB, TOKOZ (jsme certifikovaným servisním střediskem), RICHTER CZECH, a připravujeme servis německého výrobce WILKA.

Samozřejmostí je kompletní servis a seřízení dveří tak aby jste byli spokojení.

Neváhejte volat nebo psát.


Servis plastových
a hliníkových dveří


Naše společnost rovněž poskytuje servis plastových a hliníkových vstupních dveří, kde naši technici seřídí , případně opraví vaše dveře k vaší spokojenosti.

Samozřejmostí jsou jak opravy tak výměny samozavíračů (brana) na dveřích.
Jsme certifikovaná montážní firma německé společnosti GEZE kde naší technici prošli školením v továrně na výrobu zavíračů a jsou připravení na jakoukoli situaci.

Neváhejte volat nebo psát.